Karolina Łowczak

Karolina Łowczak

“Musisz robić w życiu coś nadzwyczajnego. Coś, co sprawi, że o szóstej rano zerwiesz się z łóżka z uśmiechem. Coś, co pozwoli Ci utwierdzać się w przekonaniu, że jesteś kimś absolutnie wyjątkowym i bez Ciebie codzienność straciłaby kilka istotnych kolorów.”

NOWOŚĆ! FOCUS & POWER OD GO PRIMAL !

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Absolutna NOWOŚĆ!
Takiego produktu w Polsce jeszcze nie było 💪
Go Primal SKUPIENIE I MOC🔥

Adaptogenna* mieszanka ziół i składników odżywczych zaprojektowana w celu dostarczania energii, poprawy koncentracji bez kofeiny lub cukru.

Naturalna energia zmaksymalizuje witalność i wydajność w pracy i sporcie.
Konkurencja JEST WSZĘDZIE. Bez względu na to, w jakiej dziedzinie, każdego dnia konkurujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś w świecie korporacji, w małej firmie, będąc rodzicem czy zawodowym sportowcem konkurujesz z kimś, aby być lepszym, wydajniejszym, szybszym i mądrzejszym.

Go Primal Focus & Power sprawi, że będziesz miał więcej czasu na robienie rzeczy, które kochasz.

PRZYJRZYJMY SIĘ BLIŻEJ DZIAŁANIU POSZCZEGÓLNYCH SKŁADNIKÓW FOUS & POWER…

Alpha-GPC: Najbardziej znany jest z dostarczania choliny do mózgu w celu produkcji acetylocholiny – neuroprzekaźnika poznawczego. Wzmacnia funkcje poznawcze. Potrafi przekroczyć barierę krew-mózg, aby bezpośrednio zwiększyć poziom acetylocholiny. Zwiększa poziom serotoniny i dopaminy- sen, nastrój, energia, motywacja. Ponadto najnowsze wyniki badania potwierdzają wykorzystanie Alpha-GPC do zwiększenia siły. Jak to działa: Cholina jest niezbędna dla mózgu do produkcji acetylocholiny, która jest „uczącym się” neuroprzekaźnikiem. Każda cząsteczka Alpha-GPC składa się z około 40% choliny, którą dostarcza bezpośrednio do mózgu.

L-Teanina: Jest aminokwasem obecnym w liściach herbaty. Wykazano, że poprawia jakość snu i radzi sobie ze stresem psychicznym i fizycznym. Chroni mózg przed uszkodzeniem stresu oksydacyjnego. Jak to działa: Zwiększa poziom uspokajających neuroprzekaźników: dopaminy, serotoniny i GABA, które są ważne dla snu, nastroju, czujności i energii.   

L-tyrozyna: Jest aminokwasem, który poprawia pamięć, nastrój, zdolności poznawcze, zwiększyć skupienie i zmniejszyć stres. Jak to działa: Aby zachować prostotę, wystarczające poziomy L-tyrozyny stanowią surowiec dla organizmu do produkcji neuroprzekaźników. Kiedy jesteśmy w stresie, te poziomy neuroprzekaźników mogą szybko się wyczerpać.     

Ekstrakt z Bacopa: to starożytne zioło nootropowe, które może zmniejszać lęk, wzmacniać funkcje poznawcze, a nawet chronić mózg przed starzeniem się. Jest szeroko stosowany w Azji i zintegrowany jako składnik preparatów leczniczych w Australii, Indiach, Malezji, Pakistanie i Bangladeszu. Jak to działa: Wzmacniając wzrost i proliferację dendrytów (= rozgałęzione rozszerzenie komórek nerwowych, które przekazują i odbierają impulsy do ciała komórki nerwowej).     

Syberyjski ekstrakt z różyczek: Jest to zioło, używane w tradycyjnej medycynie w Chinach, Rosji i Skandynawii do walki ze zmęczeniem i stresem. Może być w stanie przywrócić energię, poprawić nastrój i poprawić poznanie. Może zapobiec uszkodzeniom mózgu spowodowanym przez toksyny. Jak to działa: wydaje się działać poprzez modulowanie ścieżek sygnałowych i sieci molekularnych w mózgu, może wchodzić w interakcje z systemem HPA w celu powstrzymania produkcji i uwalniania kortyzolu.     

Witamina B12: Wykazano, że poprawia pamięć roboczą, nastrój. Niezbędny do wytwarzania nowych krwinek czerwonych, syntezy DNA, utrzymania funkcji neurologicznych. Można go znaleźć w mięsie, rybach, jajach, produktach mlecznych. Jak to działa: Jest prekursorem w biosyntezie wszystkich głównych neuroprzekaźników, acetylocholiny, dopaminy, GABA, noradrenaliny i serotoniny.

*Adaptogen – lek ziołowy wspomagający odporność organizmu na stres i przeżycia, stosowany w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego.

More to explorer

Dietetyka

NOWOŚĆ OD XENDURANCE ‼

Od dzisiaj w naszym sklepie macie możliwość zaopatrzenia się w Omega + D3! To kompleksowa formuła zapewniająca bardzo wysokie poziomy EPA i DHA (1000mg) w najwyższej formie trójglicerydów wraz z 4000 IU witaminy D3. Przyjrzyjmy

Read More »
Crossfit- NEWSY!

Pierwszy Polak, który jedzie na The CrossFit Games ‼

W ubiegłą niedzielę Bronisław Olenkowicz wywalczył sobie awans do Games’ów zdobywając 1. miejsce na zawodach Crossfit Strenght in Depth! Na pierwszym miejscu obok naszego rodaka stanęła Sara Sigmundsdottir. GRATULACJE ‼ 👏👏👏 Nasuwa się pytanie…kto będzie

Read More »
Sprzęt do treningu

Jaki sprzęt jest niezbędny do treningu siłowego?

Autor: Mateusz Kwiatkowski- Head Coach Reebok Crossfit Poznań Każdy z nas, zaczynając trening sportowy szuka informacji oraz rzeczy, które mogą pomóc w wykonywaniu treningu. Niektóre sprawy są dla starych wyjadaczy siłowni i boxów CF kontrowersyjne

Read More »
Uncategorized

NIEZWYKŁE DZIAŁANIE WITAMINY D

Każdy z nas lubi ułatwiać sobie życie. Im więcej mamy profitów z jednej rzeczy, tym bardziej nas ona cieszy. Z witaminą D jest dokładnie tak samo. Jedna witamina- mnóstwo zastosowań. Kto by nie chciał?! Po

Read More »
Dietetyka

Jak poradzić sobie z kompulsywnym objadaniem?

Jak poradzić sobie z kompulsywnym objadaniem? Na pewno znasz to uczucie, gdy burczy Ci w brzuchu i masz ochotę na coś słodkiego. Nagły, intensywny napad głodu, którego „nie da się” powstrzymać. W pewnym momencie nie

Read More »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *